TermoBRIK SUPRA, novinka pre úsporné a zdravé bývanie!
De

Stavajte jednoducho, rýchlo a zdravo z TermoBRIKU !

Pri plánovaní stavby je jedným z najdôležitejších krokov výber stavebného materiálu na realizáciu hrubej stavby. Dom postavíte za pár mesiacov, ale bývať v ňom budete celý život. Náklady na hrubú stavbu predstavujú len asi 15 % z celkovej ceny rodinného domu, ale správny výber vhodného stavebného materiálu ovplyvní nielen finančnú náročnosť prevádzky stavby z dlhodobého hľadiska ale najmä celkovú kvalitu jej užívania.

Tehla – tradičný materiál, nové vlastnosti

Tehla patrí v stavebnom priemysle k tradičným materiálom. Svojimi vlastnosťami obstojí aj v súboji s neustále prichádzajúcimi nováčikmi v oblasti stavebných materiálov. V čom spočívajú jej prednosti a ako sa moderná tehla líši napríklad od tej, ktorú v roku 71 vyrobili ako prvú na Slovensku, sme sa rozprávali s Ing. Bc. Katarínou Manovou zo spoločnosti Pezinské tehelne – Paneláreň, a. s..

Novinka pre úsporné a zdravé bývanie!

Pezinské tehelne Paneláreň, a. s. na veľtrhu Coneco úspešne prezentovali absolútnu novinku na trhu s tehlami pre úsporné, zdravé a energeticky nenáročné bývanie a s TermoBRIK SUPRA PLUS získali ocenenie Novinka roka 2014.

Kvalitná stavba z kvalitnej tehly

Na súčasnom stavebnom trhu sa nachádza množstvo rozličných stavebných materiálov. Medzi tie základé patria rôzne tehly, stavebné tvárnice, panely. Čomu dať teda prednosť? Kým sa rozhodneme, obzrime sa a posúďme kvalitu.

Operačný program Bratislavský kraj